ZELENÁ LINKA 800 100 979

SUNNYHOUSE,  Nádražní 214, 513 01 Semily

Close-Up Photo of Pink Lipstick and Blush-On

ŠPIČKOVÉ

ČESKÉ

TOPNÉ OBRAZY

INFRAPANELY

TOPNÉ OBRAZY    jsou určeny do  veškerých prostor. Topné obrazy jsou jednou z nejkrásnějších forem vytápění a umisťují se tam, kde je kladen důraz na design. Samozřejmostí jsou nejen byty, ale i kanceláře, recepce hotelů , prodejny, galerie apod.

Jako na všech našich infrapanelech, tak i tyto infraobrazy  jsou opatřeny patentovaným korundovým povrchem, který zajistí, v porovnání s jinými ,  velký rozptyl  do prostoru. 


PROVEDENÍ

TOPNÉ OBRAZY  jsou standardně zakončeny  2m  kabelem s vidličkou do zásuvky  Jedná se o spotřebiče s třídou ochrany II.   Zadní stěna topných obrazů    je vyrobena z bílého sololaku  na kterém jsou přidělány 4 ks držáků na zeď.  Vzdálenost mezí zdí   a panelem je 15mm.

Do koupelen a jiných vlhkých prostor jsou topné  obrazy  vyrobeny s ochrannou třídou I.


RÁMY

U topných obrazu je na výběr velké množství rámů, které si klient vybere při objednání.


MONTÁŽ  A  UMÍSTĚNÍ

Topné obrazy se montují na  stěnu na 4 kotevní body. Umístění  infraobrazů  je velmi obdobné jako umístění běžných obrazů. Montáž je možná na sádrokarton nebo palubky.


LED PODSVĚTLENÍ

Topné obrazy jsou i dle přání zákazníka vybaveny LED podsvětním ze zadní strany. Na výběr jsou možnosti RGB, teplá bílá, neutrální bílá, studená bílá.UKÁZKY Z REALIZACÍ

KONTAKTUJTE NÁS !

prodejna -  showroom - výroba

SUNNYHOUSE

Nádražní 214

513 01 Semily

IČO 049 732167, DIČ CZ 04973216

E-mail: info@sunnyhouse.cz

tel.: 731 441 608

COPYRIGHT 2024  BOGO GROUP s.r.o.