SUNNYHOUSE

cesky-vyrobek-logo ................................
prodejna a galerie
SUNYHOUSE
Nádražní 214
513 01 Semily

zelená linka 800 100 979
tel.: 737 451 167

e-mail: info@sunnyhouse.cz

otevírací doba
Po - Pá 8 - 15:30


razitko semily

infraobrazy, infrapanely - certifikovaný český výrobek

Dávno je pryč doba, kdy tato tehnologie se začínala komerčě prodávat pro vytápění bytů (někdy kolem r. 2000) V současné době levné elektriké energie a podstatně levnějších kvalitních infrapanelů a infraobrazů stále více lidí příchází na to, jak je po všech stránkách výhodné topit infrapanely. Vememe-li v úvahu i životnost našich českých panelů SUNNYHOUSE až 20 let bez nutnosti jakéhokoliv zásahu (jiný zdroj takto bezúdrbožbový prostě není !!:), tak zbyde málo argumentů proti.


NAPOJENÍ NA DISTRIBUČNÍ SÍŤ
Zapojení panelů je velmi jednoduché a namontovat je zvládné i podprůměrně zručný člověk. Panely ze zapojí do zástrčky nebo do přípavených rozvodů - toť vše.
Spousta uživatelů netuší, že pokud bude topit infraobrazy, tak máte nárok na velice levnou distribuční sazbu D45D (1,37,-Kč/kW resp. 1,60,-Kč/kW 1/2017), kdy potom vytápění bytu nebo domu o velikosti 4+1 vč. koupelny vyjde na cca 800,-Kč /měsíc a roční náklady jsou cca 9.600,-Kč.

ZMĚNA DISTRIBUČNÍ SAZBY
Málokdo dnes řeší cen el. energie, resp. to, že je drahá. No ano, dát za 1kW 5,50 je opravdu hodně. Při použití našich topných obraázů máte nárok ne zaměnu distribuční sazby, kdy potom 1kW je po 20 hodin denně za 1,37,Kč (nízký tarif) a ve vysokém tarifu pak za 1,60,-Kč. Potom náklady na topení pomocí ifnrapanelů jsou velmi malé a jedná se tak o jeden z nejlevnějších způsobů topení. U vašeho dodavatele je nutné podat žádost o změnu distribuční sazby. Po pár týdnech by vám mělo přijít vyjádření (vetšinou kladné) a potom za 1000,-Kč je možná změna sazby, kdy je potřeba tzv. revize (na našich obrazech se ale žádné revize dělat nemusejí, jedná se o formalitu) a pak se již vesele topí za levnou sazbu. O ovládáte přes mobil:)


NAPOJENÍ NA OSTROVNÍ FOTOVOLTAICKÝ SYSTÉM OFF-GRID

Díky neustále klesajícím cenám fotovoltaických panelů, a pokud je člověk alespoň torchu zručný, je velmi jednoduché napojit infraobrazy na fotovoltaickou elektrárnu (dále FVE) . Máme zákazníky, kteří si postavili sami vlastní malou domací FVE právě kvůli topení do infrapanelů. Výhodné je akumulovat energii do baterií a dle typu měniče pak účinně topit infrapanely, aby se využívali špičky.

Máte-li chatu nebo potřebujete jenom temperovat, tak Vám stačí i mikrosystém (malý FV panel, malý měnič, malý infrapanel)